



4 170 ₴
Спортивно-ігрові набори Hop-Hop це м'які модульні конструкції в асортименті, які були створені спеціально для розвитку моторики та уяви дитини.
Набори виконані з високощільного поролону і тканини ПВХ, що гарантує тривалий термін служби і дає можливість підтримувати чистоту за допомогою вологого прибирання.
Заняття зі спортивно-ігровими модулями Hop-Hop зміцнюють опорно-руховий апарат, розвивають у дітей координацію рухів і вестибулярний апарат.
Переваги:
Характеристики:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Модульне підлогове покриття |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові елементи | Ні |
| Кількість елементів | 1 шт. |
| Матеріал | ПВХ |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 300 мм |
| Об`єм | 0.15 м³ |
| Вага | 5 кг |