
6 330 ₴

Спортивно-ігрові набори Hop-Hop це м'які модульні конструкції в асортименті, які були створені спеціально для розвитку моторики та уяви дитини.
Набори виконані з високощільного поролону і тканини ПВХ, що гарантує тривалий термін служби і дає можливість підтримувати чистоту за допомогою вологого прибирання.
Заняття зі спортивно-ігровими модулями Hop-Hop зміцнюють опорно-руховий апарат, розвивають у дітей координацію рухів і вестибулярний апарат.
Виріб витримує активне навантаження, швидко відновлює свою первісну форму і не потребує складного догляду.
Усі матеріали сертифіковані.
М'які модулі Hop-Hop встановлюють у домашніх ігрових, дитячих кімнатах, у залах розважальних центрів, у розвиваючих установах дошкільного та молодшого шкільного віку, інклюзивних центрах, спортивних гуртках і секціях.
Під замовлення можливе виготовлення м'яких модулів для індивідуальних проєктів, згідно з Вашими побажаннями за кольором і розмірами.

|
Розмір упаковки, см |
60х60х55 см |
|
Вага, кг |
7 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Додаткові елементи | Ні |
| Кількість елементів | 9 шт. |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Об`єм | 0.2 м³ |
| Ширина | 600 мм |