




6 740 ₴
Hop-Hop Тунель - це унікальний ігровий набір, який перетворить дитячу кімнату на справжній світ пригод. Він являє собою м'який тунель з підставками, який можна легко встановити і скласти.
Переваги:
Характеристики:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Циліндрична |
| Додаткові елементи | Ні |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Матеріал | ПВХ |
| Розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 600 мм |
| Об`єм | 0.32 м³ |
| Вага | 11 кг |