


8 970 ₴

Великий вибір кольорів.
Чохол пошитий з ПВХ тканини, наповнювач - первинний поролон.
Легко піддається чищенню, міцний і безпечний.
Підходить для використання в дитячих ігрових кімнатах, дитячих садках, інклюзивних ресурсних центрах, ресторанах тощо. Так само можна використовувати в домашніх умовах.

|
Розмір упаковки, см |
117.5х117.5х30 см |
|
Вага, кг |
14 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Додаткові елементи | Ні |
| Кількість елементів | 6 шт. |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 1175 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Об`єм | 0.41 м³ |
| Ширина | 1175 мм |