


6 700 ₴

Великий вибір кольорів.
Чохол пошитий з ПВХ тканини, наповнювач - первинний поролон.
Легко піддається чищенню, міцний і безпечний.
Підходить для використання в дитячих ігрових кімнатах, дитячих садках, інклюзивних ресурсних центрах, ресторанах тощо. Так само можна використовувати в домашніх умовах.

|
Розмір упаковки, см |
100х100х30 см |
|
Вага, кг |
11 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Додаткові елементи | Ні |
| Кількість елементів | 4 шт. |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Об`єм | 0.3 м³ |
| Ширина | 1000 мм |