





15 880 ₴


|
Розмір, см |
250х200х40 см, товщина борту 15 см |
|
Розмір упаковки, см |
250х40х40 см |
|
Вага, кг |
23 |
|
Необхідна кількість кульок, шт |
1700 (не входять в комплект) |
|
Матеріали |
ПВХ тканина, поролон первинний, липучки, флізелін |
|
Гарантія |
1 рік |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сухий басейн |
| Додаткові елементи | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Вага | 13.728 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Об`єм | 0.528 м³ |
| Ширина | 2000 мм |