





4 590 ₴

Сухий басейн Hop-Hop стане чудовим подарунком для активних малюків від 6 міс. Він може бути використаний як окрема ігрова зона, або в поєднанні з іншими дитячими спортивними комплексами.
Головна особливість цієї моделі в тому, що якщо у Вас сталася аварія і маленький власник вирішив зробити свої справи або випадково вилив воду в басейн, поролон в чохлі з шкірозамінника не вбере вологу як це буває з варіантами з трикотажної тканини. Тож завдяки високоякісному чохлу Ви можете бути впевненими, що жодні неприємні запахи з часом у басейні не утворяться.

Сухий басейн Hop-Hop - це шикарна фотозона і чудова няня в одному флаконі. Дійсно басейн має дуже красивий і стильний вигляд. Крім цього ігри в ньому мають не тільки розважальний характер, а й оздоровчий та розвивальний.
Під час гри дитина отримує масаж, зміцнюється м'язовий корсет, формується постава, тренується дихальна система, розвивається моторика, а отже, інтелект.
А також стає доступним вивчення кольорів і форм в ігровій формі. Можна пробувати сортувати кульки, рахувати їх, кидати в ціль тощо. При цьому ще тренується мислення, колірне і зорове сприйняття.
Сухий басейн для дитини - це море позитивних емоцій і вражень.
Доступні 6 унікальних забарвлень, які дають змогу вписати басейн у будь-який інтер'єр!
- пудра, м'ята, блакитний, беж, теплий сірий, яскравий/кольоровий і Ваша комбінація під замовлення

|
Розмір, см |
90х90х40 см, товщина борту 6 см |
|
Розмір упаковки, см |
90х40х30 см |
|
Вага, кг |
6 |
|
Кульки, шт |
в комплект входить 150 |
|
Матеріали |
Високоякісний шкірзам, первинний поролон, липучки, флізелін |
|
Гарантія |
1 рік |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Hop |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сухий басейн |
| Додаткові елементи | Так |
| Кількість елементів | 150 шт. |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Вага | 3.458 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Об`єм | 0.133 м³ |
| Ширина | 350 мм |