








118 250 ₴
107 000 ₴

Ця модель доповнена багатофункціональним куполом і вибравши саме цей басейн, ви більше не залежите від погодних умов. Купол у вигляді накриття або тенту надійно закриває воду в басейні від небажаних забруднень, наприклад, листя, що впали з дерев. Також подібний тент сприяє швидкому прогріванню води в басейні, оскільки тепло від сонячних променів зберігається під накриттям довше. Купол прозорий, легко відкривається завдяки вбудованим пружинам, також має три віконця.
З таким басейном з дахом ваше дозвілля більше не залежить від примх погоди.
Виріб виглядає сучасно і стильно, із зовнішнього боку - тканина з забарвленням "дерево", що робить його розміщення в саду, на дачі або у дворі приватного будинку особливо привабливим. Всередині - покриття синього кольору, що створює відчуття свіжості і прохолоди. Басейн EXIT оснащений трьох шаровими стінами, виготовленими з ПВХ і поліестеру.
Одночасно цим басейном зможуть користуватися до 9 осіб, а оскільки басейн глибокий, то діти навіть зможуть плавати на надувних колах або пірнати.
Високоякісний насос з піщаним фільтром високої потужності ретельно очищає вміст басейну, качає воду через фільтрувальний шар. Це гарантує, що вода в басейні завжди буде чистою, без бруду і піску. Фільтр-насос легко монтується на басейн і вода фільтрується через піщаний фільтр, зберігаючи воду чистою і свіжою.
Біля басейну не тільки унікальний дизайн, він міцний і стійкий, завдяки потужним ногам рами. Сталева рама чорного кольору має діаметр 50 мм, оцинкована і покрита порошковим методом, що оберігає її від іржі і пошкоджень.
Басейн стандартно оснащений сходами, за допомогою якої можна буде комфортно і безпечно входити і виходити з нього.
Якщо ви хочете купити басейн високої якості з сильною рамою, тоді басейн EXIT Toys саме для Вас!

Габаритні розміри:
Комплектація:
Рама:
Облицювання:
Насос:
Тепловий насос - нагрів води:
Купол басейну:
Сходи складні:
Цей продукт поставляється в 5 коробках загальною вагою 97 кілограма.
1. Розміри (Д х Ш х В) - 92 х 47 х 26 см
Вага брутто - 27 кг
2. Розміри (Д х Ш х В) - 127 х 36 х 9 см
Вага брутто - 28 кг
3. Розміри (Д х Ш х В) - 43 х 37 х 37 см
Вага брутто - 7 кг
4. Розміри (Д х Ш х В) - 107 х 32 х 17 см
Вага брутто - 22 кг
5. Розміри (Д х Ш х В) - 127 х 50 х 11 кг
Вага брутто - 13 кг
Гарантія - 12 місяців на сталеву конструкцію
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EXIT Toys |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 174 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 625 см |
| Об`єм | 13465 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 335 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Піщаний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 220 |