







24 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид ліжка | ліжко-машина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик |
| Матеріал виготовлення фасаду | пластик |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Стать | Унісекс |
| Розмір спального місця | 80х160 |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Червоний |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Глибина дитячого ліжка | 100 см |
| Довжина дитячого ліжка | 190 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 55 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 160 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір автомобіля | Червоний |
| Розмір спального місця, см | 80х160 |