









18 392 ₴
Нова лінійка штативів Vanguard VEO 5, завдяки широкому діапазону головок, охоплює інтереси не лише фотографів, але й відеооператорів, бьордвочерів та мисливців. А максимальна висота в розкладеному стані, та мала вага і компактність у складеному вигляді цілком задовольнить професіоналів і любителів кожного з цих направлень.
Штативи Vanguard VEO 5 призначені не стільки для стаціонарної зйомки в студіях, чи тривалих спостережень із засідки, скільки для більш швидкої, але повноцінної зйомки в польових умовах, та короткочасних спостережень в моменті.
Vanguard VEO 5 264CO-28 оснащений компактною та зручною в керуванні 2D панорамною головкою VEO PH-28, сумісною зі стандартом Arca-Swiss і швидкознімною пластиною QS-55P. Конструкція з вуглеволокна гарантує міцність і зменшену вагу, а механізм регулювання висоти та кутів нахилу робить налаштування швидким і зручним навіть у польових умовах. Важливо, що при невеликій вазі штатива в цілому, головка здатна нести навантаження до 8 кг.
Вся система керування нахилом і панорамуванням зосереджена в зручній ручці — це дозволяє контролювати рухи однією рукою, залишаючи іншу вільною для налаштування оптики. Три кути розведення ніжок (23°, 50° та 80°) у поєднанні зі змінними гумовими або сталевими наконечниками забезпечують надійну установку на будь-якому рельєфі.
Центральна колона шестигранної форми має вбудований адаптер для зйомки з низьких кутів, а знімний гак дозволяє підвісити вантаж для додаткової стабілізації. Для любителів макрозйомки передбачена можливість перевертання центральної колони, що дозволяє розташувати камеру максимально близько до об’єкта та знімати з незвичних ракурсів. Завдяки ЧПУ-обробці всі деталі штатива виконані з максимальною точністю.
Замки Quick-twist Lock швидко фіксуються і дозволяють розгорнути штатив за секунди. Крім того, ці замки-фіксатори телескопічних секцій були розроблені таким чином, щоб їх було легко розбирати, чистити і збирати, що дозволяє встановлювати штатив, наприклад, на пляжі, з упевненістю, що Ви легко зможете почистити замки від піску, коли повернетеся додому.
Штатив разом з аксесуарами легко вкладається в комплектний захисний чохол, що поставляється в комплекті. Чохол заслуговує окремої згадки, адже окрім спарених бічних ручок на текcтильній застібці Velcro, він має м'який і широкий плечовий ремінь, м'яку підкладку по всьому периметру, блискавку з двома замками, що відкривають чохол рівно так і рівно на стільки, на скільки вам треба. В малій внутрішній кишені чохла, що застібається на блискавку, зберігаються шестигранники і штативна платформа.
Ergonomic design. Компанія Vanguard не дотримується традиційної круглої форми затискачів і фіксаторів, тому що прикладати зайву силу для фіксації штатива незручно, особливо на холоді, або коли пальці рук вологі. Vanguard розробив свою ергономічну форму компонентів фіксаторів таким чином, щоб вони були зручні для користувача. Затискачі, де конфігурація штатива не дозволяє застосувати ергономічну форму, мають глибоке профільоване покриття або гумові вставки для оптимального контакту при використанні. На перший погляд це може здатися дрібницею, але при регулярному використанні штатива це вкрай важливо, і саме в таких дрібницях криється турбота компанії про користувачів.
Carbon Fiber. Вага штатива і стійкість штатива є одними з найважливіших його характеристик. Вуглеволокно (карбонове волокно) - технологічний сучасний матеріал, що складається з ультратонких полімерних волокон (7 мкм), які укладені багатошаровим плетінням під різними кутами. Вуглеволокно характеризується високим модулем пружності (на рівні стали) і малою питомою вагою (в півтора рази менше, ніж у алюмінієвих сплавів). Секції ніжок штативів, вироблені з вуглеволокна, відмінно поглинають вібрації, мають значну жорсткістю на вигин, не схильні до корозії і забезпечують малу вагу і необхідну стабільність штатива.
Оновні характеристики штатива:
Додаткові характеристики штатива:
Характеристики головки:
Комплектація:
Габаритні розміри:
Термін гарантії: 2 роки
Виробник: Vanguard (USA)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Кількість секцій | 4 |
| Тип головки | 2D |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Чехол, Штативна головка |
| Вага в пакованні, кг | 2.52 |
| Вага (Кг) | 1.80 |
| Висота штатива без центральної колони | 140.8 см |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр ніжок, мм | 26 |
| Довжина в складеному стані | 57.8 см |
| Максимальна висота знімання | 167 см |
| Матеріал | Вуглеволокно |
| Мінімальна висота знімання | 20.5 см |
| Вишукана | В наявності |
| Призначення | Астрономія, Хердвочинг, Відеознімання, Полювання, Спортивна стрільба, Туризм, Фотознімання |
| Бульбашковий рівень шт. | 2 |
| Розміри в складеному стані | 578x95x90 мм |
| Розміри паковання | 695x125x120 мм |
| Сумісність | Відеокамера, Монітор, Об'єктиви, Підзорна труба, Прожектор, Смартфон, Фотокамера |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-вивідувач товару | М'янма |
| Тип | Підлоговий |
| Тип фіксатора ніжок | Quick-twist |
| Колір | Темно-сірій, Темно-сірий |
| Ціна | 18392.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 8.00 |