








20 200 ₴
17 200 ₴
Батут круглий EXIT Silhouette 244 см з захисною сіткою зелений - це круглий батут середнього розміру з накладкою на пружини салатового кольору. В комплекті захисна сітка та каркасна рама на ніжках.
В цілях безпеки сітка туго натягнута на опорні стійки, щоб діти не могли заплутатися, до того ж це робить зовнішній вигляд виробу більш естетичним. Захисна сітка оснащена флуоресцентної зеленої блискавкою, дозволяючи їй бути більш помітною і краще контролювати, чи правильно застебнута блискавка.
Високоякісна накладка повністю покриває оцинковані пружини і має спеціально розроблену систему безпеки для ніг, яка запобігає потраплянню ніг пружини. Міцні пружини гарантують відмінну стрибкову активність.
Ще одна відмітна особливість цього батута, яка свідчить про високу якість виробу - верхня дуга, що утримує захисну сітку, надає виробу більш елегантний і практичний вид, запобігаючи провисанню сітки батута.
Рама і ноги(!) батута EXIT Silhouette оцинковані і покриті порошковою фарбою, що не залишає іржі ні єдиного шансу.
Батути EXIT Silhouette - класні, міцні і гарантують нескінченне задоволення від стрибків на них.
Основні характеристики:
Розміри по крайніх точках:
Мат для стрибків:
Пружини:
Захист на пружини:
Рама:
Захисна сітка:
Упаковка:
Цей продукт поставляється в 2 коробках загальною вагою 47 кг
Коробка 1
Коробка 2
Максимальна вага користувача - 50 кг
Максимально перевірена маса - 400 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Exit |
| Матеріал рами | Сталь |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Довжина | 273 см |
| Висота з сіткою | 228 см |
| Висота рами батута | 64 см |
| Стрибкова поверхня | |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Ширина стрибкової поверхні | 187 см |
| Довжина стрибкової поверхні | 187 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Зелений кг |
| Діаметр батута | 244 |
| Категорія | 2-3м |
| Конструкція | 3 (шт.) |
| Максимальне навантаження | 400 |
| Особливості | Кругла |
| Розмір батута, см | 244 |
| Стан | 244 |
| Країна виробників | Нове |
| Тип сітки | Внутрішні |
| Колір | для будь-якого віку |