



762 ₴
Semi Line 4 Black (8525) — це практична сумка невеликого формату, яка поєднує компактність і функціональність. Вона підійде для CSC камер, гібридних камер зі змінною оптикою, а також невеликих DSLR камер. Зовні сумка оздоблена вставками з жакарду (тканина зі спеціальним рельєфним малюнком), а внутрішній простір має м’яку підкладку та щільну перегородку на застібках Velcro, що допомагає надійно закріпити пристрій усередині та розділити внутрішній простір за потреби.
Semi Line 4 Black (8525) надійно захищає вміст від струсів та вологи завдяки внутрішньому PVC-покриттю, вставкам з EVA-піни по периметру, посиленим стінкам зовнішніх кишень і м’якій внутрішній підкладці. Усередині передбачено дві бокові сітчасті кишені та кишеню на кришці з блискавкою, що дозволяють швидко знайти потрібні речі та організувати дрібні аксесуари. Для більших елементів є дві зовнішні бокові кишені, також посилені EVA-вкладкою для додаткового захисту.
На кришці розташована міцна ручка для перенесення, а в комплекті йде регульований, знімний нашийний ремінь. Крім того, сумка обладнана петлею для кріплення на поясний ремінь, що додає зручності у використанні.
Характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Semi Line (Poland)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Semi Line |
| Матеріал | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.500 |
| Вага (Кг) | 0.360 |
| Висота внутрішня | 12 см |
| Гарантія | 12 мес. |
| Глибина (внутрішня) | 12 см |
| Кількість відділів | 3 |
| Комплектація | Розділювачі | Ремінь| Сумка |
| Вишукана | В наявності |
| Об'єм, л | 4.0 |
| Особливості | Водонепроникний матеріал |
| Розміри | 210х150х125 мм |
| Розміри в пакованні | 220 х 160 х 140 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Тип ременя | Найнійні |
| Колір | Чорний,Черный |
| Ціна | 762.00 |
| Ширина (внутрішня) | 18 см |