









16 552 ₴
Нова лінійка штативів Vanguard VEO 5, завдяки широкому діапазону головок, охоплює інтереси не лише фотографів, але й відеооператорів, бьордвочерів та мисливців. А максимальна висота в розкладеному стані, та мала вага і компактність у складеному вигляді цілком задовольнить професіоналів і любителів кожного з цих направлень.
Штативи Vanguard VEO 5 призначені не стільки для стаціонарної зйомки в студіях, чи тривалих спостережень із засідки, скільки для більш швидкої, але повноцінної з'йомки в польових умовах, та короткочасних спостережень в моменті.
Штатив VEO 5 234CO-26 оснащений двоосьовою панорамною головкою VEO PH-26, яка дозволяє керувати нахилом і панорамуванням однією рукою. Це особливо зручно при роботі з оптикою — друга рука залишається вільною для фокусування або масштабування. Головка сумісна зі стандартом Arca-Swiss і комплектується швидкознімною платформою QS-55P, що забезпечує швидке та надійне кріплення камери. Вона легка і компактна, не потребує складного налаштування, підійде, якщо вам важлива мобільність, швидкість і простота — ідеально для польових умов, відео або бьордвочингу. Важливо, що при невеликій вазі штатива в цілому, головка здатна нести навантаження до 6 кг.
Окрім стандартних знімків, штатив дозволяє знімати під малим кутом або проводити макрозйомку — завдяки вбудованому адаптеру для низької висоти, який формується роз'єднанням центральної колони. Ніжки мають три кути фіксації (23°, 50°, 80°), що дозволяє адаптувати штатив до будь-якого рельєфу. Гумові ніжки швидко трансформуються у сталеві шипи для стабільної установки на м’якому ґрунті.
Фіксатори секцій Quick-twist Lock дозволяють швидко розкласти штатив і легко очищуються після зйомки в піску чи бруді. На нижній частині центральної колони розташований пружинний гак для підвішування баласту, що підвищує стійкість у вітряних умовах.
Як на самому штативі, так і на голівці знаходиться бульбашковий рівень, що дозволяє встановити штатив точно паралельно горизонту. Штатив разом з аксесуарами легко вкладається в комплектний захисний чохол, що поставляється в комплекті. Чохол заслуговує окремої згадки, адже окрім спарених бічних ручок на тектильній застібці Velcro, він має м'який і широкий плечовий ремінь, м'яку підкладку по всьому периметру, блискавку з двома замками, що відкривають чохол рівно так і рівно на стільки, на скільки вам треба. В малій внутрішній кишені чохла, що застібається на блискавку, зберігаються шестигранники і штативна платформа.
Ergonomic design. Компанія Vanguard не дотримується традиційної круглої форми затискачів і фіксаторів, тому що прикладати зайву силу для фіксації штатива незручно, особливо на холоді, або коли пальці рук вологі. Vanguard розробив свою ергономічну форму компонентів фіксаторів таким чином, щоб вони були зручні для користувача. Затискачі, де конфігурація штатива не дозволяє застосувати ергономічну форму, мають глибоке профільоване покриття або гумові вставки для оптимального контакту при використанні. На перший погляд це може здатися дрібницею, але при регулярному використанні штатива це вкрай важливо, і саме в таких дрібницях криється турбота компанії про користувачів.
Carbon Fiber. Вага штатива і стійкість штатива є одними з найважливіших його характеристик. Вуглеволокно (карбонове волокно) - технологічний сучасний матеріал, що складається з ультратонких полімерних волокон (7 мкм), які укладені багатошарово з чергуванням кута плетіння. Вуглеволокно характеризується високим модулем пружності (на рівні сталі) і малою питомою вагою (в півтора рази менше, ніж у алюмінієвих сплавів). Секції ніжок штативів, виготовлені з вуглеволокна, відмінно поглинають вібрації, мають значну жорсткість на вигин, не схильні до корозії і забезпечують малу вагу і необхідну стабільність штатива.
Оновні характеристики штатива:
Додаткові характеристики штатива:
Характеристики головки:
Комплектація:
Габаритні розміри:
Термін гарантії: 2 роки
Виробник: Vanguard (USA)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Кількість секцій | 4 |
| Тип головки | 2D |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Чехол, Шипи на ніжки, Штативна головка |
| Вага в пакованні, кг | 2.20 |
| Вага (Кг) | 1.47 |
| Висота штатива без центральної колони | 132 см |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр ніжок, мм | 23 |
| Довжина в складеному стані | 55 см |
| Максимальна висота знімання | 159.1 см |
| Матеріал | Вуглеволокно |
| Мінімальна висота знімання | 19 см |
| Вишукана | В наявності |
| Призначення | Астрономія, Хердвочинг, Відеознімання, Полювання, Спортивна стрільба, Туризм, Фотознімання |
| Бульбашковий рівень шт. | 2 |
| Розміри в складеному стані | 552x95x90 мм |
| Розміри паковання | 630x85x80 мм |
| Сумісність | Відеокамера, Монітор, Об'єктиви, Підзорна труба, Прожектор, Смартфон, Фотокамера |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-вивідувач товару | М'янма |
| Тип | Підлоговий |
| Тип фіксатора ніжок | Quick-twist |
| Колір | Чорний,Черный |
| Ціна | 15036.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 6.00 |