






4 099 ₴
3 894,05 ₴
Сумка-візок Allround має всі переваги торгової марки ShoppingCruiser® - легкість, міцність, практичність, компактність. Дана модель універсальна та багатофункціональна. Сумка знімається з рами і є можливість носити на плечі. З трьох сторін оснащена світловідбивачами, в темноті вас будуть бачити велосипедисти та автомобілі.
Дякуючи надійній сумці-візку Allround для покупок від ShoppingCruiser® похід до магазину та на базар за продуктами принесе вам задоволення.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SHOPPINGCRUISER |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930022 |
| Вага в упаковці | 3,3 кг |
| Вес | 2,8 кг кг |
| Габариты упаковки | 55 х 48 х 30 см |
| Гарантия | 12 місяців |
| Длина | Однотонні моделі см |
| Материал | Aluminum + Polyester 600D |
| Объем | 41 л л |
| Особенности | Складна |
| Размеры | 100 x 44 x 35 см |
| Размеры в сложенном виде | 50 x 44 x 25 см |
| Розміри сумки без шасі | 54 x 31 x 24 см |
| Страна регистрации бренда | Нидерланды |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Сумки-візки |
| Цвет | Black |
| Штрихкод | 8717253500646 |