









2 999 ₴
2 789,07 ₴
Cумка-візок ShoppingCruiser Foldable Green (650068) має велику основну кишеню та термокишеню для збереження свіжості продуктів. Виготовлена з водостійкого нейлону з додатковим водозахисним покриттям. Її можна легко зняти з візка та використовувати окремо. Завдяки легкій алюмінієвій рамі та складаній опорній частині, дана модель зручна в транспортуванні та зберіганні. Колеса можна швидко зняти та почистити. Неопренова ручка додає комфорту під час використання в холодну пору року. Максимальне навантаження до 25 кг.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SHOPPINGCRUISER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930021 |
| Вага в упаковці | 2,3 кг |
| Вага | 1,7 кг кг |
| Габарити упаковки | 55 х 48 х 12 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | Однотонні моделі см |
| Матеріал | Aluminium + Nylon |
| Обсяг | 45 л л |
| Особливості | Складна |
| Розміри | 100 x 45 x 34 см |
| Розміри в складеному вигляді | 50 х 45 х 9 см |
| Розміри сумки без шасі | 60 х 30 х 25 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Тип | Сумки-візки |
| Колір | Green |
| Штрихкод | 8717253500681 |