






1 499 ₴
1 394,07 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TravelZ |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 927293 |
| Вага | 0,8 кг кг |
| Габарити упаковки | 85 х 38 х 10 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Обсяг | 135 л л |
| Особливості | Без коліс |
| Розміри | 82 x 47 x 35 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Black |
| Штрихкод | 8717253643466 |