









17 388 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип | Газонокосилка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | зелений кг |
| Максимальна висота скошування | 60 мм |
| Мінімальна висота скошування | 30 мм |
| Ріжуча система | лопатевий ніж |
| Тип двигателя | електричний (акумулятор) |
| Ширина захоплення | 32 см |