

5 243 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 24 см кг |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Вид монтажа | врізний |
| Довжина зливу | 100 см /выносной шланг (струя/душ) |
| Діаметр підключення шлангів | 35 мм |
| Кут повороту зливу | 110 ° |
| Тип | змішувач |
| Тип зливу | висувний злив |
| Тип підведення труб | гнучка |