



21 252 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | синій кг |
| Глибина пропилу | 80 мм/(по прямій), 55 мм/(під кутом 45°) |
| Діаметр диска | 254 мм |
| Комплектація | пиляльний диск/(Expert for Wood, 254 x 2,5/1,8 x 30 мм, 40 2 608 643 007) |
| Міцність | 1800 Вт |
| Питание | Мережа |
| Тип | розпилювальний стіл |
| Швидкість обертання | 4300 об/хв |