



4 164 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.4 кг кг |
| Вид | фрезер |
| Глибина фрезерування | 55 мм |
| Максимальне число оборотів | 28000 об/хв |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Система захисту від пилу | 1 |
| Тип | Вертикальный |