
13 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вага | білий кг |
| Внутрішнє покриття бака | емальована сталь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 94.8 x 50 x 50.7 |
| Обсяг ємності для води | 100 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт /(1000+1000) |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | сухий ТЕН |
| Встановлення | вертикальна/горизонтальна, настінна |
| Функції | захист від перегрівання, термометр, регулювання діапазону температури/до 75 °C |
| Час нагрівання | 3 /55 хв (від 10 до 75 °C) |