
11 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tiki |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вес | білий кг |
| Внутреннее покрытие бака | емальована сталь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 58.3 x 50 x 50.7 |
| Обсяг ємності для води | 50 л |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт /(1000+1000) |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагревательного элемента | сухий ТЕН |
| Установка | вертикальна/горизонтальна, настінна |
| Функции | захист від перегрівання, термометр, регулювання діапазону температури/до 75 °C |
| Час нагрівання | 1 /55 хв (від 10 до 75 °C) |