




5 499 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Режущий элемент | Нож |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | салатовий кг |
| Максимальна висота скошування | 75 мм |
| Мульчирование | 1 |
| Мінімальна висота скошування | 38 мм |
| Состояние | Форма рукояті D-типу |
| Тип | тример-газонокосарка |
| Тип двигателя | електричний (акумулятор) |
| Ширина захоплення | 30 см |