






7 499 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Мульчирование | Да |
| Тип | Газонокосилка |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна висота скошування | 60 мм |
| Мощность двигателя | 1500 |
| Мінімальна висота скошування | 20 мм |
| Тип двигателя | електричний (мережа) |
| Ширина захоплення | 33 см |