






16 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 20.7 кг кг |
| Вид | торцювальна |
| Кут нахилу пилки | 45 ° /макс. |
| Мощность двигателя | 2200 Вт |
| Оберти двигуна | 5000 об/хв |
| Питание | електромережа |
| Розмір диска | 305 мм |
| Тип | дискова |
| Функции и возможности | лазерний покажчик лінії різу для точного пиляння, вбудована робоча підсвітка |