




14 399 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 16.2 кг кг |
| Вид | торцювальна |
| Глибина пропилювання | 90 мм |
| Глибина різу при 45º | 200 мм /x58 мм |
| Кут нахилу пилки | 47 ° /(регулировка) |
| Мощность двигателя | 2000 Вт |
| Питание | електромережа |
| Розмір диска | 254 мм |
| Тип | дискова |
| Функции и возможности | можливість приєднання до пилососа, лазерний покажчик лінії різу для точного пиляння, вбудована робоча підсвітка, захист від випадкового пуску, блокування шпинделя |