









14 814 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг кг |
| Глибина різання дерева | 125 мм |
| Глибина різання металу | 10 мм /; 20 мм алюміній |
| Комплектація | 1 пильне полотно/T 144 D, зарядний пристрій/GAL 18V-40 Professional (1 600 A01 9RJ), 2 акумулятори/GBA 18V 4.0Ah (1 600 Z00 038), Кейс |
| Особливі властивості | Вбудована підсвітка, Підключення пилососа, регулювання числа обертів, D-подібна рукоятка, Безщітковий двигун |
| Похилий різ | 45 º |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 78x215x208 |
| Тип освітлення | 18 В |
| Частота ходу | 3500 |