








18 162 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.1 кг /дриль-шуруповерт / 1.6 кг шліфмашина (без акумулятора) кг |
| Діаметр патрона | 1.5 мм // 13 мм |
| Ключові особливості | реверс |
| Питание | Li-Ion |
| Тип | Набір інструментів/дриль-шуруповерт, кутова шліфувальна машина |
| Тип освещения | 18 В |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Скорость вращения | 11000 об/хв /шліфмашини (холостого ходу) |