
4 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.92 кг кг |
| Емкость аккумулятора | 2 а/год |
| Ключові особливості | реверс, підсвічування |
| Питание | Li-Ion |
| Тип | гайковерт ударний |
| Тип освещения | 20 В |
| Скорость вращения | 2400 об/хв |