




6 648 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.72 кг /з акумулятором кг |
| Діаметр патрона | 1.5 мм /- 10 мм |
| Емкость аккумулятора | 2 а/год |
| Ключові особливості | бездротовий, гальмо вибігу, 2-швидкісний редуктор |
| Питание | Li-Ion |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип освещения | 12 В |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Скорость вращения | 1600 об/хв // 0-420 об/хв |