




14 990 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вага | білий кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 78,7 x 56,9 x 31,7 |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Мінімальна температура нагріву води | 30 °C |
| Обсяг ємності для води | 80 л /65 л (корисний) |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | мокрий ТЕН |
| Встановлення | вертикальна, горизонтальна |
| Функції | терморегулятор/(на передній панелі) |