





1 847 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.2 мм |
| Зовнішній діаметр шліфувального кола | 104 мм |
| Назначение | для заточування ріжучого інструменту |
| Питание | Сеть |
| Потребляемая мощность | 350 Вт |
| Тип | точильний верстат |
| Товщина шліфувального кола | 3.2 мм |