









7 938 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.8 кг кг |
| Диаметр диска | 230 мм |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 8500 |
| Потребляемая мощность | 2.4 кВт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Тип освещения | 220 В |
| Цвет свечения | мережа |