




9 499 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.3 кг /(без акамуляторів) кг |
| Емкость аккумулятора | 4 а/год // 2 а/год |
| Ключові особливості | LED підсвічування робочої області |
| Тип | шурупокрути, дриль-шуруповерт |
| Тип освещения | 18 В |
| Тип патрона | самозажимний патрон/(13 мм) |
| Скорость вращения | 2100 об/хв /(0-500/0-2100 об·хв) |