
3 116 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.94 кг кг |
| Емкость аккумулятора | 2 а/год |
| Ключові особливості | реверс, Регулювання швидкості обертання, Ергономічний дизайн, світлодіодне підсвічування, регулятор глибини закручування, показчик довжини саморіза, штифт для регулювання довжини саморіза |
| Питание | Li-Ion |
| Тип | шурупокрути |
| Тип освещения | 20 В |
| Тип патрона | шестигранник/(6,35 мм) |
| Скорость вращения | 4400 об/хв |