









7 080 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг кг |
| Діаметр патрона | 13 мм /max |
| Ємність акумулятора | 2 а/год |
| Питание | Lithium-Ion |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип освітлення | 18 В |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 374 об/хв /- 1815об/хв |