

20 142 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.1 кг кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Емкость аккумулятора | 5 а/год |
| Ключові особливості | інноваційна система Kickback Control |
| Питание | Li-Ion |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип освещения | 18 В |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Скорость вращения | 2100 об/хв |