









33 390 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг кг |
| Діаметр патрона | 19.2 мм |
| Ємність акумулятора | 8 а/год |
| Питание | Li-Ion |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 240х222х86 |
| Тип | Гайковерт |
| Тип освітлення | 18 В |
| Тип патрона | квадрат |
| Швидкість обертання | 2600 об/хв |