





3 254 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.94 кг кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Ємність акумулятора | 1.5 а/год |
| Ключові особливості | реверс, регулюванням обертів |
| Питание | Li-Ion |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип освітлення | 12 В |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1500 об/хв |