




2 658 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.94 кг кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Емкость аккумулятора | 1.5 а/год |
| Ключові особливості | реверс, регулюванням обертів |
| Питание | Li-Ion |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип освещения | 12 В |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Скорость вращения | 1500 об/хв |