







2 899 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.4 кг /без аккумулятора кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Ключові особливості | блокування шпинделя, намагнічений майданчик для утримання та зберігання біт |
| Питание | Li-Ion |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип освещения | 18 В |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Скорость вращения | 1100 об/хв /(макс. без нагрузки) |