







13 499 ₴
12 554,07 ₴
Намет одномісний Ferrino Nemesi 1 Pro належить до серії ультралегких наметів Ferrino Light Line. Попередньо вигнуті дуги та розпірка дозволяють досягти достатнього внутрішнього об'єму і додають міцності конструкції. Незважаючи на невелику вагу, модель має тамбур для зберігання речей, а завдяки оптимальному розміру спального місця, вона забезпечить Вам комфортний сон. Намет одномісний Ferrino Nemesi 1 Pro ідеально підходить для літніх походів, оскільки всередині складається на 50% із москітної сітки. Намет має підвищену до 8000 мм вод. ст. водонепроникність дна, а водозахист зовнішнього тенту становить 3000 мм вод. ст., що вдвічі перевищує нормативні вимоги та цілком вистачає, щоб зберегти намет сухим усередині під час дощу середньої інтенсивності. Дану модель гідно оцінять велотуристи, а також любителі походів вихідного дня.
Італійська компанія Ferrino одна з найстаріших компаній в світі по виробництву наметів, спальних мішків і рюкзаків для альпіністів та досвідчених туристів. Компанія має свою унікальну дослідницьку лабораторію для випробування матеріалів і прототипів в екстремальних умовах розташовану на одному з найбільших льодовиків Європи Rifugio Quintino Sella (Італія; Монте-Роза). Компанія Ferrino спеціально розробила та надала намет альпіністу Райнхольду Месснеру, а також профінансувала дослідження, задля здобуття статусу людини яка підкорила 14 найвищих вершин світу. ‘’Ми були першими і залишаємось найкращими“ - слова які відображають лідерство компанії в світі виробництва продукції для аутдору.
Основні характеристики
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Призначення | Трекінгові |
| Форма | Півсфера |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8014044050312 |
| Артикул | 931777 |
| Вага | 2,2 кг кг |
| Внутрішній намет | Mosquito Net Inner with FR Treatment (москітна сітка з вогнезахисною обробкою) |
| Водонепроникність | 3000 мм вод. ст. |
| Висота | 110 см |
| Габарити | 210 х 230 х 110 см |
| Габарити упаковки | 16 х 38см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | 100% Recycled 70D Polyester Ripstop, 85 g/m² with Polyurethane Coating, FR Treatment (поліестер із поліуретановим покриттям та вогнезахисною обробкою) |
| Каркас | Дуги із алюмінієвого сплаву Alu 7001 T6 |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, ремкомплект, сумка-чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Включення | Двомісні |
| Підлога | 100% Recycled 70D Polyester, 95 g/m² with Polyurethane Coating, FR Treatment (поліестер із поліуретановим покриттям та вогнезахисною обробкою) |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Пакування | Сумка-чохол |
| Колір | Green |