






3 270 ₴
Bo-Camp Saint-Tropez — це низьке складане пляжне крісло з високою спинкою та м’яким підголівником, яке забезпечує максимальний комфорт навіть під час тривалого відпочинку. Завдяки 8-рівневому регулюванню нахилу спинки, ви можете налаштувати положення — від прямого сидіння до повністю горизонтального, в якому дугоподібна верхня частина спинки спирається на землю, перетворюючи крісло у зручний шезлонг для засмаги.
Каркас виготовлений із анодованого алюмінію, що забезпечує надійність конструкції та стійкість до корозії, а текстильна сітчаста тканина Textilene добре провітрюється, не вбирає вологу і стійка до ультрафіолетового випромінювання. Крісло має суцільні ніжки для підвищення стійкості на піску та пластикові підставки для зручного встановлення на твердій поверхні. Знімний регульований підголівник додає ще більше зручності під час використання.
Bo-Camp Saint-Tropez легко складається до компактних розмірів і важить лише 2,9 кг, що робить його ідеальним вибором для подорожей.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Регульована спинка з 8 положеннями, включаючи повністю горизонтальне
Знімний підголівник з можливістю регулювання
Ніжки підходять для твердої і піщаної основи
Легкий алюмінієвий каркас витримує статичне навантаження до 100 кг
Легка вага та компактні розміри у складеному вигляді
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 3.50 |
| Вага (Кг) | 2.90 |
| Вид | Кресла |
| Висота сидіння | 22 см |
| Габарити упаковки | 740х600х210 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Крісло — 1 шт.; Підголівник — 1 шт.; |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Текстилен |
| Призначення | Для басейну | Для вулиці | Кемпінгові | Пляжні | Сад городу |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 740х610х500 мм |
| Розміри сидіння | 46х42 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Блакитний,Голубой |
| Ціна | 3270.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 100 |