



12 099 ₴
11 252,07 ₴
Намет тримісний Ferrino Sling 3 Blue (91036NBB) відноситься до серії трисезонних наметів Ferrino і стане знахідкою для тих, хто шукає легкий намет із достатнім внутрішнім простором, містким тамбуром та мінімальним часом встановлення. Незважаючи на те, що намет двошаровий, його вага у зборі становить менше восьмисот грамів у розрахунку на людину. Внутрішній намет повністю складається з москітної сітки, його можна використовувати окремо від зовнішнього тенту в теплі ночі. Ступінь водозахисту цілком достатній, щоб за умови правильної установки зберегти намет сухим усередині під час дощу. Ефективна система вентиляції Camera Air доповнена двома вентиляційними вікнами для запобігання утворенню конденсату. Намет тримісний Ferrino Sling 3 Blue (91036NBB) - відмінний вибір для подорожі на велосипеді або пішки.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Призначення | Трекінгові |
| Форма | Тунель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929753 |
| Вага | 2,3 кг кг |
| Внутрішній намет | Mosquito Net (москітна сітка) |
| Водонепроникність | 2000 мм вод. ст. |
| Висота | 120 см |
| Габарити | 290 х 170 х 120 см |
| Габарити упаковки | 43 х 16 х 16 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Зовнішній тент | 70D Polyester Honey, 75 g/m² with Polyurethane Coating (поліестер із поліуретановим покриттям) |
| Каркас | Дуги із алюмінієвого сплаву Alu 7001 T6 |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, ремкомплект, сумка-чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Включення | Тримісні |
| Підлога | 70D Polyester, 85 g/m² with Polyurethane Coating (поліестер із поліуретановим покриттям) |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Пакування | Сумка-чохол |
| Колір | Blue |