



1 599 ₴
Сушарка для білизни підлогова Colombo Marino White (ST987B) на сімдесят відсотків виготовлена з переробленого пластику, обираючи дану модель ви піклуєтеся про комфорт в будинку та довкілля. Модель виготовлена з твердих смол, завдяки чому не піддається корозійним процесам. Матеріал, стійкий до атмосферних явищ, що дає можливість використання сушарки на відкритому повітрі. Потовщені стрижні запобігають утворенню слідів заломів на одязі. Оптимально спроєктована для ефективної циркуляції повітря, що значно пришвидшує процес сушіння.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 80031861113022 |
| Артикул | 931697 |
| Вага | 6,4 кг кг |
| Вага в упаковці | 6,9 кг |
| Габарити упаковки | 130 х 61 х 11 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кількість стрижнів/трубок | 23 |
| Особливості | Розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 20 м |
| Розміри | 194 x 108 x 58 см |
| Розміри у складеному вигляді | 127 x 58 x 8 см |
| Тип | Підлогові |
| Колір | white |