




4 399 ₴
4 091,07 ₴
Найлегший, компактний бінокль Pentax UD 9x21 вагою лише 195 грам відповідає сучасним вимогам та стандартам: повне багатошарове просвітлення лінз, призми з високоякісного оптичного скла BaK4. Оновлене покриття лінз з покращеним світлопропусканням створює кришталево чітке зображення. Модель бінокля Pentax UD 9x21 призначена для використання під час подорожей, спостереження за дикою природою, тощо.
Виробник торгової марки Pentax цінує високу якість своїх товарів, тому щоб виключити підробки на ринку, кожній одиниці оптики Pentax, на заводі виробника присвоюється унікальний серійний номер, завдяки якому можна ідентифікувати справжність товару і бути впевненим, що у вас дійсно оригінальний, високоякісний оптичний прилад.
Особливості бінокля:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pentax |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4549212301810 |
| Артикул | 930261 |
| Вага | 195 г кг |
| Винесена окулярна точка | 9,9 мм |
| Габарити | 87 x 108 x 38 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Герметичність конструкції | Бризгозахист |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Регулювання міжосьової відстані, мм: 33 - 72 мм Можливість встановлення на штатив Корекція діоптрію: +4/-4 |
| Діаметр вихідної зіниці | 2,3 мм |
| Захист | Ударостійкі |
| Клас | Для туризму |
| Кратність наближення | 9х |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | З повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated) |
| Максимальне збільшення: | 9 |
| Матеріал | Поликарбонат |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 3 м |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувний наглазник з декількома фіксованими положеннями |
| Поле зору на 1000 м | 105 м |
| Реальний кут зору | 6° |
| Світлосила | 5.3 |
| Тип збільшення | Постійне |
| Тип конструкції | Porro |
| Фактор сутінків | 13.7 |
| Колір | Navy; Navy |