









8 499 ₴
7 904,07 ₴
Намет Easy Camp Rondane 3 – розроблений для шукачів пригод пішки або на двох колесах. Компактний розмір у складеному вигляді та легка конструкція оптимізовані для велосипедних та піших походів. Намет має вхід у задній частині для легкого доступу до внутрішнього намету, а у передній частині вентиляцію та вхід з великим тамбуром для зберігання речей, що забезпечує комфортний та зручний відпочинок на свіжому повітрі.
Торгова марка Easy Camp була заснована в 1997 році в Данії. Метою Easy Camp було створення простого у використанні, функціонального та доступного за ціною туристичного спорядження для молоді, молодих сімей і новачків у кемпінгу. Фірмовий слоган Easy Camp «Seek the Adventure» («Шукай пригоди») відображає скандинавську спадщину бренду. Завдяки своїй філософії «form follows function» (форма слідує за функцією) та натхненню природою, Easy Camp залишається одним із провідних брендів у сфері доступного туристичного спорядження в Європі.
Основні характеристики
Особливості
Рекомендації з використання наметів Easy Camp:
З метою уникнення передчасного зносу намету уникайте тривалого впливу прямих ультрафіолетових (сонячних) променів, оскільки вони можуть пошкодити матеріал зовнішнього тенту. Намети Easy Camp створені для використання в кемпінгу упродовж 5 тижнів на рік. Якщо ви плануєте тривале використання на стоянках натягніть над наметом тент від сонця. В домашніх умовах намет повинен зберігатися у добре просушеному стані. Вологий тент намету може стати причиною пошкодження матеріалу та утворення плісняви.
Для комфортного відпочинку в наметі ми рекомендуємо придбати килимок самонадувний Easy Camp Skylark Single 1.5 cm Grey (300074) або Килимок самонадувний Easy Camp Skylark Single 3 cm Grey (300076)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Призначення | Трекінгові |
| Форма | Півсфера |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388144805 |
| Артикул | 931542 |
| Вага | 1,2 кг кг |
| Внутрішній намет | Breathable Polyester (дихаючий поліестер) |
| Водонепроникність | 3000 мм вод. ст. |
| Висота | 120 см |
| Габарити | 280 × 120 × 230 см |
| Габарити упаковки | 43 × 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | WeatherGuard 3000, 180T поліестер із PU-покриттям, без PFC, вогнестійкий |
| Каркас | EnduraLight алюміній 7001 Ø 8,5 мм |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Включення | Тримісні |
| Підлога | 75 D поліестер Tafetta 185T із PU-покриттям, водостійкість 5000 мм, без PFC |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Пакування | Сумка-чохол |
| Колір | Dark Green |