








9 599 ₴
Акумуляторний шурупокрут-дриль Makita DDF485SFJ з потужністю 18 В, акумулятором 3 А·год і обертовим моментом до 50 Н·м забезпечує ефективне свердління та закручування.
Має 2 швидкості (до 1900 об/хв), компактний дизайн (1.7 кг) та постачається в кейсі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.4 кг / - 1.7 кг кг |
| Діаметр патрона | 1.5 мм/-13 мм |
| Ключові особливості | великий курковий перемикач, Ергономічна рукоятка, захист від проникнення пилу та вологи, 2-швидкісний редуктор, 21 ступінь регулювання моменту, світлодіодне підсвічування |
| Питание | Li-Ion/LXT |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 255 x 79 x 169 |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип освітлення | 18 В |
| Тип патрона | швидкозажимний |