









6 234 ₴
Bo-Camp Garland 120x60 cm Pastel Yvoire — просторий кемпінговий стіл у витонченому пастельному кольорі. Його стільниця з МДФ з текстурою світлого дерева гарно поєднується з легким алюмінієвим каркасом, створюючи сучасний вигляд.
Завдяки регульованим ніжкам із двома рівнями висоти (36 та 70 см) стіл легко адаптується до різних умов використання — його можна використовувати як обідній або сервувальний стіл на природі, на дачі чи в кемпінгу. Гвинтові фіксатори на ніжках дозволяють стабільно встановити стіл навіть на нерівній поверхні.
Ніжки легко знімаються, а стільниця складається, завдяки чому стіл компактно складається у вигляді валізки. У складеному стані займає мінімум місця — лише 60x60x7 см. Сітчаста полиця під стільницею стане у пригоді для зберігання дрібниць, а вбудована ручка забезпечує зручне транспортування.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 5.90 |
| Вага (Кг) | 5.20 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 36/70 см |
| Габарити упаковки | 640х435х80 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Ніжки — 4 шт.; Сітка — 1 шт.; |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 120 х 600 х 700 мм |
| Розміри стільниці | 120х60 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Бежевий, бежевий |
| Ціна | 6234.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 20 |