








5 688 ₴
Bo-Camp Garland Pastel Yvoire (90x60 см) — просторий, але водночас компактний складаний стіл з витонченим світлим дизайном у стилі Pastel Collection. Стільниця з малюнком під світле дерево гармонійно поєднує естетику та практичність, роблячи цей стіл ідеальним для кемпінгу, пікніків або використання на терасі чи балконі.
Каркас з алюмінію забезпечує легкість і міцність, а завдяки регулюванню висоти в чотирьох положеннях (36 / 50 / 67 / 81 см), стіл можна адаптувати до будь-якої ситуації — чи то для сніданку, приготування їжі або пікніку.
Ніжки з точним гвинтовим регулюванням легко виставляються навіть на нерівній поверхні. Стіл має складану стільницю та знімні ніжки, завдяки чому компактно складається у форму валізки (всього 60x45x7 см). Під стільницею передбачено сітчасту полицю для зберігання речей, а зручна ручка дозволяє легко переносити стіл.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 5.10 |
| Вага (Кг) | 4.70 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 36/50/67/81 см |
| Габарити упаковки | 635х480х80 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Ніжки — 4 шт.; Сітка — 1 шт.; |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 900х600х810 мм |
| Розміри стільниці | 90х60 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Бежевий, бежевий |
| Ціна | 5688.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 25 |